Kalendarz tygodniowy 2023 – świetny prezent dla bliskiej osoby

Wraz z nadejściem zimy stajemy się wręcz otoczeni świątecznymi dekoracjami, przepisami na bożonarodzeniowe łakocie czy wreszcie pomysłami na idealny prezent pod choinkę. Niestety mimo tak bogatej oferty różnych ozdób i świecidełek wybór świątecznego podarunku nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać – szczególnie, jeśli kupujemy prezent dla niezbyt znanej nam osoby. W takich przypadkach warto zdecydować się na uniwersalny podarunek, który oprócz walorów dekoracyjnych będzie również niezwykle praktyczny. Jednym z takich podarków jest kalendarz.

Kalendarz tygodniowy 2023 – ciekawy prezent last minute

Kalendarz na nadchodzący rok to jeden z najbezpieczniejszych (i najużyteczniejszych) prezentów bożonarodzeniowych. Powiedzmy sobie szczerze – wraz z nadejściem nowego roku większość z nas będzie potrzebowała nowego kalendarza, więc prezent w takiej formie będzie w 99% trafnym podarunkiem. W przypadku wyboru kalendarza na prezent warto jednak zdecydować się na bardziej oryginalny produkt, niż zwykły kalendarz ze zdjęciami. Świetnym wyborem może być np. Kalendarz tygodniowy 2023 (gdzie szukać) w formie notatnika, który pozwoli na dokładne rozplanowanie każdego dnia nowego roku. Ponadto ozdobna okładka z całą pewnością przykuje wzrok nie jednego estety.

Jaki kalendarz na prezent wybrać?

Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem sklepy i księgarnie zalewane są różnymi rodzajami kalendarzy. Mogą one osiągać różne ceny – od 20 do nawet 100 czy 200 zł oraz posiadać różną formę. W przypadku kalendarza na prezent warto zdecydować się na bardziej ozdobny wariant, z dekoracyjną, grubszą okładką oraz bardzo wyraźnymi cyframi, co ułatwi jego codzienne używanie. Ciekawym pomysłem mogą również okazać się kalendarze z motywem świątecznym lub noworocznym. Oprócz kolorystyki i modelu w przypadku zakupu prezentu na gwiazdkę powinniśmy również pamiętać o wartości samej pamięci i gestu. Nic nie zastąpi podarunku wręczonego z miłością, nawet jeśli nie ma on aż tak dużej wartości i nie jest opakowany w złoty papier.